Adresa:
INTERCAMP KOTVA Braník, U ledáren 1557/1, Praha – 4 Braník, 147 00

Souřadnice GPS:
N 50° 01´57.16´´  E 14° 24´15.18´´

Autem od dálnice D1: Exit Kačerov odbočit směr Braník, pokračovat dále po MO – Jižní spojka – (E 48, E 50) cca 4 km po Exit Braník, zde výjezd. Na světelné křižovatce Braník odbočit vlevo do ulice Modřanská, pokračovat rovně a na následující světelné křižovatce odbočit vpravo a dále dle směrovacích tabulí Intercampu.

Autem od dálnice D5: Exit 1 Třebonice odbočit na R1 – Pražský okruh (E 48, E 50), pokračovat cca 7 Km na Exit 16 Slivenec, pokračovat po MO (E 48, E 50) dále cca 6 km po Exit Braník, zde výjezd. Na světelné křižovatce Braník odbočit vlevo do ulice Modřanská, na nejbližší světelné křižovatce pokračovat rovně a na následující světelné křižovatce odbočit vpravo a dále dle směrovacích tabulí Intercampu.

Autem od silnice I/6 (Karlovarské): Na křižovatce s pražským okruhem R1 odbočit na R1 – Pražský okruh (E 48, E 50), pokračovat cca 10 Km na Exit 16 Slivenec, pokračovat po MO (E 48, E 50) dále cca 6 km po Exit Braník, zde výjezd. Na světelné křižovatce Braník odbočit vlevo do ulice Modřanská, na nejbližší světelné křižovatce pokračovat rovně a na následující světelné křižovatce odbočit vpravo a dále dle směrovacích tabulí Intercampu.
Autem od silnice I/4 (Strakonické): Na křižovatce s Barrandovským mostem doprava na most, pokračovat po MO (E 48, E 50) dále přes most na Exit Braník, zde výjezd. Na světelné křižovatce Braník odbočit vlevo do ulice Modřanská, na nejbližší světelné křižovatce pokračovat rovně a na následující světelné křižovatce odbočit vpravo a dále dle směrovacích tabulí Intercampu.

Autem od dálnice D11: Exit Počernice (konec D11), dále na pražský okruh R1 směr Brno (E 65), pokračovat po MO – Jižní spojka – (E 48, E 50) cca 18 km po Exit Braník, zde výjezd. Na světelné křižovatce Braník odbočit vlevo do ulice Modřanská, pokračovat rovně a na následující světelné křižovatce odbočit vpravo a dále dle směrovacích tabulí Intercampu.

Autem od dálnice R10: pokračovat rovně po pražském okruhu R1 směr Brno (E 65), dále po MO – Jižní spojka – (E 48, E 50) cca 20 km po Exit Braník, zde výjezd. Na světelné křižovatce Braník odbočit vlevo do ulice Modřanská, pokračovat rovně a na následující světelné křižovatce odbočit vpravo a dále dle směrovacích tabulí Intercampu.

Autem od dálnice D8: Exit Zdiby, dále směr centrum, z centra směr Brno přes Nuselský most na Exit Spořilov, zde odbočit na MO – Jižní spojka – (E 48, E 50) směr Plzeň cca 4 km po Exit Braník, zde výjezd. Na světelné křižovatce Braník odbočit vlevo do ulice Modřanská, pokračovat rovně a na následující světelné křižovatce odbočit vpravo a dále dle směrovacích tabulí Intercampu.

Autem z centra města: sledovat směrové tabule Braník, Modřany. Orientačním bodem je Barrandovský most. Odtud dále viz výše uvedený text.

MHD:
– tramvají: linkami č. 3, 17 do zastávky „Nádraží Braník“. Tramvajová zastávka je od kempu do 5 minut chůze směrem k Vltavě, viz orientační tabulky kempu.
– busem:  linkou 106 ze zastávky „Kačerov“ (přestup z Metra „C“) do konečné zastávky „Nádraží Braník“. Autobusová zastávka je od kempu vzdálena do 7 minut chůze směrem k Vltavě, viz. orientační tabulky kempu.